Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
INZERCE ZDARMA, AKVARISTIKA, TERARISTIKA

Hledáme sponzory

Hledáme sponzory. S důvěrou se obracíme na firmy i na fyzické osoby. Bez pomoci chápajících dárců by se naše služby nemohly rozvíjet a mnoho lidí by mělo velmi ztížený život. Finanční výpomoc je zapotřebí hlavně pro další vývoj webových stránek, platbu grafiků a programátorů, kteří se na tomto projektu podílejí... Líbí se vám naše stránky? Chtěli byste podpořit provoz těchto stránek? Hledáme sponzory, kteří nám pomohou financovat provoz těchto stránek. Pokud máte zájem, kontaktujte nás!

Budeme vděčni za každou finanční podporu nebo sponzorský dar. Své finanční příspěvky posílejte na náš účet u ČSOB banky číslo účtu: 181230197/0300 a vždy uveďte do popisku: Sponzorský dar.

Pokud Vás tato problematika osloví natolik, že se rozhodnete formou finanční výpomoci podpořit náš provoz, jsme připraveni se s Vámi sejít ve Vámi navrženém termínu a dohodnout bližší podmínky. Na vyžádání můžeme vystavit prostý příjmový doklad, fakturu nebo vypsat a potvrdit darovací smlouvu tak, abyste mohli dar odečíst z daňového základu.

Za Vaši ochotu Vám můžeme nabídnout určitou formu reklamy pro vaši firmu tím, že vás budeme uvádět jako svého sponzora. Vynaložené prostředky se Vám tak vrátí nejen ve formě osobního upokojení z dávání potřebným, ale také prospějí Vaší firmě. Předem děkujeme.

Kontaktní formulář: zde klikněte, děkujeme...

Hodnocení:
 

sponzorované odkazy

VYHLEDÁVÁNÍ
Název:
Kraj:

Najít dle výběru
Přidej inzerát zdarma

SVÁTKY
24.3.2018, Gabriel
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE
Jméno:
Heslo:
 Přihlásit se
 Zapoměli jste?
Registrovat
Vstup do chatu
DISKUZE
VIDEO-INZERCE
FOTO-INZERCE
Bezplatné inzeráty | Vytvořil: 2010-2011 © Redakční systém | Bazar