Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
INZERCE ZDARMA, AKVARISTIKA, TERARISTIKA

Pravidla bazaru

Pravidla a inzertní podmínky bazaru, akvaristika-terarium.cz

Vymezení pojmů:
provozovatel - správce - admin portálu, majitel, osoba pověřená správou portálu server akvaristika-terarium.cz - internetové stránky (aplikace) na adrese www.akvaristika-terarium.cz uživatel - každá fyzická či právnická osoba, která využívá služeb inzertního serveru akvaristika-terarium.cz inzerující - uživatel, který vkládá (vložil) inzerát do serveru akvaristika-terarium.cz

Inzerující:
Inzerující při vkládání inzerce stvrzuje, že se seznámil s následujícími podmínkami.

Inzerce:
Veškeré základní služby serveru akvaristika-terarium.cz jsou uživatelům poskytovány zdarma. Výjimku tvoří doplňkové funkce, které mohou být zpoplatněny. Doplňkovou funkcí se rozumí nadstandardní možnost, např. zviditelnění inzerátu pomocí SMS zprávy. Inzeráty jsou na serveru akvaristika-terarium.cz zveřejněn po dobu jednoho roku. Po uplynutí této doby je automaticky smazán. Před uplynutím této doby může uživatel inzerát smazat sám pomocí hesla, které po registraci obdrží zasláním notifikace na uvedený e-mail.

Je zakázáno:
Inzerovat multilevel systémy, pyramidové hry, letadla, podvodné systémy.
Inzerovat systémy, které nabízejí bezpracné a podvodné výdělky.
Inzerovat kopírování letáků, dopisů, disket, fotografií, vkládání letáků do obálek.
Kopírovat stejný inzerát do více kategorií najednou.
Vkládat inzeráty do jiných kategorií, než do kterých správně patří.
Vkládat do inzerátu HTML značky.
Inzerovat firmy nebo www stránky (inzerovat je možné pouze produkt).
Inzerovat erotické sporosté inzeráty.
Vkládat neúplné texty inzerátu nebo jen části slov, či písmen.
Dělat reklamu na jiné portály.

Provozovatel:
Provozovatel funguje pouze jako zprostředkovatel mezi kupujícím a prodávajícím, nepřebírá žádné závazky ani záruky za prodávané předměty.
Provozovatel nenese zodpovědnost ani za:
Zneužití dat uvedených uživatelem v inzerátu nebo získaných ilegálním proniknutím do systému provozovatele.
Zneužití služeb serveru třetími stranami.

Provozovatel si Vyhrazuje právo:
Mazat inzeráty, blokovat inzerci která podle něj nesplňují podmínky inzerce a to bez nároku na vrácení poplatku za nadstandardní služby (např. zvýraznění inzerátu).
Upravovat inzeráty bez upozornění uživatele.
Měnit podmínky a služby serveru.
Použít, přesouvat inzeráty a jejich kopie včetně kontaktních údajů na jiné nově založené inzertní portály, nebo jejich import na další servry.

Autorská práva: Uživatel vložením videa nebo freefota souhlasí s tím, že je výhradně odpovědný za vložené video, freefoto a za důsledky jeho zaslání nebo zveřejnění. Akvaristika-terarium.cz nevyjadřují svůj souhlas s jakýmkoliv uživatelským příspěvkem nebo názorem, doporučením či radou, obsaženými ve videu a výslovně se zříkají jakékoliv odpovědnosti v souvislosti s uživatelskými příspěvky. Uživatel vložením videa prohlašuje a zaručuje, že má veškeré licence, práva, souhlasy a povolení, které jsou nezbytné k tomu, aby mohla společnost Akvaristika-terarium.cz použít vložené video pro účely poskytování služeb Akvaristika-terarium.cz. Též uživatel vložením videa, freefota prohlašuje, že toto video, freefoto neobsahuje žádná práva třetích osob, na něž se vztahuje autorskoprávní ochrana, k nimž nemá licenci, práva, souhlasy a povolení, které jsou nezbytné k tomu, aby mohla společnost Profi-bazar.cz použít takové video nebo freefoto.

Diskuze: Toto je neredigovaná a nemoderovaná diskuse čtenářů serveru Akvaristika-terarium.cz. Redakce ani provozovatel serveru za obsah jednotlivých příspěvků nenese zodpovědnost. Veškerou trestněprávní odpovědnost jakož i odpovědnost podle dalších právních předpisů nese výhradně autor příspěvku.

Provozní podmínky: čtěte zde...

Jakékoliv kopírování a jiné využívání obsahu akvaristika-terarium.cz bez písemného souhlasu akvaristika-terarium.cz je zakázáno. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů, článků, komentářů a diskuzních příspěvků. Provozovatel serveru Akvaristika-terarium.cz nemůže ověřit a nezodpovídá za pravdivost údajů v inzerátech uveřejněných na serveru Akvaristika-terarium.cz!

Vkládané inzeráty nesmí porušovat zákony ČR a nesmí být v rozporu s dobrými mravy.

Hodnocení:
 

sponzorované odkazy

VYHLEDÁVÁNÍ
Název:
Kraj:

Najít dle výběru
Přidej inzerát zdarma

SVÁTKY
24.3.2018, Gabriel
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE
Jméno:
Heslo:
 Přihlásit se
 Zapoměli jste?
Registrovat
Vstup do chatu
DISKUZE
VIDEO-INZERCE
FOTO-INZERCE
Bezplatné inzeráty | Vytvořil: 2010-2011 © Redakční systém | Bazar