Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
INZERCE ZDARMA, AKVARISTIKA, TERARISTIKA

Stavba skleněného terária

Stavba skleněného terária v kovovém rámu je asi nejzdlouhavější, protože většina z nás si nosnou kostru svařovat doma nebude. Nejdříve opatříme hutný materiál, tedy kovové jekly tvaru L. Pokud má být terárium větší než dveře místnosti, ve které bude umístěno, nezbude nic jiného, než si jej nechat svařit na místě. Při projektování je vhodné počítat rovnou s přivařením stojanů.

Celou konstrukci opatříme nátěrem proti rezavění a to alespoň 2 vrstvami základové barvy, kterou následně přetřeme námi zvolenou barvou. Samotná skla umístíme a připevníme pomocí silikonu či vhodného tmelu, avšak nakonec spáry uvnitř stejně utěsníme silikonem. Pro tento druh nádrže můžeme použít nejlépe dveře na panty. Pod a nad teráriem nám vzniká prostor, který můžeme vzhledem k pevnosti této konstrukce využít, např. pro umístění jiného menšího terária.

Hodnocení:
 

Komentáře


sponzorované odkazy

VYHLEDÁVÁNÍ
Název:
Kraj:

Najít dle výběru
Přidej inzerát zdarma

SVÁTKY
19.3.2018, Josef
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE
Jméno:
Heslo:
 Přihlásit se
 Zapoměli jste?
Registrovat
Vstup do chatu
DISKUZE
VIDEO-INZERCE
FOTO-INZERCE
Bezplatné inzeráty | Vytvořil: 2010-2011 © Redakční systém | Bazar